Останні відгуки
- ПП "Домова служба"03Не сподобалось: нікому нераджу, прийшло два "майстри" по встановленню унітазу, хотіли вибухати під виглядом "щ...більше 6 років тому
- Бар "П'ятниця"01Піца смачна, обслуговують швидко. Було б добре якби ще персонал не матюжився за 40 хв перебування у закладі наслухались добряче. були 14.11.2019 пр.Волібільше 6 років тому
- Мікрохірургія ока ВОКЛ01Дякуємо за гарно проведену операцію по катаракті, не вірила що на наступний день вже буду добре бачити. Всі стараюсться як можуть, молодці!більше 6 років тому