Останні відгуки

  • Не сподобалось: нікому нераджу, прийшло два "майстри" по встановленню унітазу, хотіли вибухати під виглядом "щ...
    більше 6 років тому
  • Піца смачна, обслуговують швидко. Було б добре якби ще персонал не матюжився  за 40 хв перебування у закладі наслухались добряче. були 14.11.2019 пр.Волі
    більше 6 років тому
  • Дякуємо за гарно проведену операцію по катаракті, не вірила що на наступний день вже буду добре бачити. Всі стараюсться як можуть, молодці!
    більше 6 років тому